Mitsubishi запчастини

Mitsubishi Motors Corporation— японський автовиробник зі штаб-квартирою в Токіо, який виробляє легкові та комерційні автомобілі, а також автокомплектуючі. Його назва походить від двох японських слів: «міцу» — «три» та «хісі» — «алмаз». Виробництво першого авто, зібраного на конвеєрі почалося в далекому 1917 році. запчастини міцубісі

Зараз, в основному, збирання автомобілів на різних заводах налаштовані на різні моделі авто, наприклад:

  • Mitsubishi ASX — на японському заводі Nagoya Plant та на американському заводі Іллінойс;
  • Mitsubishi Pajero — складання моделі відбувається тільки на японських заводах, що не може не радувати шанувальників японської якості технічних товарів;
  • Mitsubishi Pajero Sport — початок існування моделі датується 1998 роком і випускалася спочатку тільки з японських конвеєрів, а з  2008 по 2012 роки стали завозити авто таїландської збірки та в 2013-2015 роки спускалися авто з конвеєрів калузького заводу в Росії;
  • Mitsubishi I-Miev — перший електромобіль корпорації, складання моделі здійснюється поки що лише в Японії;
  • Mitsubishi Outlander — насамперед на японському заводі Nagoya Plant в Окадзакі, один з найбільших заводів компанії Мітсубісі, на якому випускають більшу частину моделей авто та запчастин до них, при цьому для країн Азії складання здійснюють на Філіппінах, а з 2005 року, для зниження ринкової ціни. , збирати цю модель почали в Росії та в Америці.

Зараз компанія Mitsubishi Motors вже має сім дослідницьких центрів, три з яких знаходяться за межами Японії і виробничі потужності зосереджені в шести містах Японії та дев'яти — Європи.

Замовити запчастини для авто Міцубісі оптом

Якісні японські автомобілі вимагають відповідні якісні запчастини. Наша компанія пропонуємо вам як оригінальні запчастини Mitsubishi так і запчастини виготовлені за ліцензією, запчастини від сторонніх виробників та навіть б/у. Багато хто з яких у нас є в наявності, а якщо їх немає у нас, значить точно є у партнерів, які, при необхідності, можемо привезти на замовлення. При цьому ціни на запчастини міцубісі одні з найнижчих як у місті, так і в Україні.

Окрім роздрібного продажу запчастин Міцубісі, ми готові поставляти їх оптом. Щоб обговорити умови такого постачання, зв'яжіться з нашими менеджерами.

Звернувшись до нас, Ви знайдете потрібні Вам запчастини для автомобіля Міцубіші, незалежно від року випуску або модельного ряду.

Loading...
Публікації
З нами можна зв'язатися

Оберіть зручний спосіб для зв'язку

 
Замовити
дзвінок