Lexus запчастини

Lexus — марка, під якою японською компанією Toyota Motor випускаються розкішні, бізнес та елітного класу  автомобілі. Спочатку розроблялися автомобілі для продажу по штатах Америки, проте тепер продаються більш ніж у 70 країнах світу.запчастини Лексус

У результаті автомобілі Лексус виготовляються на самому роботизованому та комп'ютеризованому автомобільному підприємстві у світі — заводі Тахара. Всі працівники, приходячи на підприємство, обов'язково проходять через повітряний душ, який видаляє весь пил, через що знижується загальна запиленість і чистота приміщень сприяє якісній роботі та відповідній робочій атмосфері. На цьому заводі кожні 87 секунд збирається один автомобіль Lexus, впродовж багатьох років були відзначені автовласниками улюбленці авто, це Lexus RX, Lexus NX, Lexus LS, Lexus LX, Lexus GS, Lexus GX, Lexus iS, Lexus ES або інших моделей.

Після 2000 року автомобілі цієї марки почали виготовляти на інших заводах у Японії. Для північноамериканського ринку складання здійснюється у Канаді. Сьогодні, як і на самому початку свого шляху, марка є одним із лідерів у своєму  класі, задаючи стандарти якості для всієї галузі загалом, у всьому світі.

Замовити запчастини для авто Лексус гуртом

Якісні японські автомобілі вимагають відповідні якісні запчастини. Наша компанія пропонуємо як оригінальні запчастини Lexus так і запчастини виготовлені за ліцензією, запчастини від сторонніх виробників, і навіть б/у. Багато хто з яких у нас є в наявності, а якщо їх немає у нас, значить точно є у партнерів, які, при необхідності, можемо привезти на замовлення. При цьому ціни на запчастини Лексус одні з найнижчих як у місті, так і в Україні.

Окрім роздрібного продажу запчастин для автомобілів Лексус, ми готові поставляти їх оптом. Щоб обговорити умови такого постачання, зв'яжіться з нашими менеджерами.

Звернувшись до нас, Ви знайдете потрібні Вам запчастини для свого автомобіля Лексус незалежно від року випуску або модельного ряду.

Loading...
Публікації
З нами можна зв'язатися

Оберіть зручний спосіб для зв'язку

 
Замовити
дзвінок