Станція технічного обслуговування у Дніпрі

СТО Каштан завжди до Ваших послуг!

Технічне обслуговування та ремонт несправностей легкових автомобілів MAZDA, MITSUBISHI, KIA, LEXUS, HYUNDAI та TOYOTA

На нашій станції на лівому березі Дніпра, у місті Дніпро (він же Дніпропетровськ) ми пропонуємо технічне обслуговування високого рівня та очевидного результату для Вашого автомобіля.

Наші фахівці комплексно підходять до вирішення завдань, завдяки цьому діагностика несправностей здійснюється якісно та в максимально стислий термін. А усунення несправностей завжди залежить від вибору шляху ремонту та пошуку потрібних запасних частин для автомобіля. Якщо ми беремо авто на ремонт або ТО "під ключ", то ми розуміємо, що потрібно і де замовити для вирішення Вами поставлених завдань. Але якщо Ви віддаєте перевагу самі знайти та привезти запчастини, тоді терміни усунення несправності не залежать від нас. Але ми завжди прагнемо здійснювати ремонт та ТО у потрібні Вам терміни, але якщо час не впливає на технологічний процес та результат усунення поломки.
Ми усвідомлюємо та розуміємо, що якісно виконана робота на нашій станції, запорука нашої постійної діяльності та взаємодії з Вами у ключі швидко, якісно, ​​надовго та недорого.

Фахівці СТО Каштан мають тривалий і позитивний досвід роботи, але вони постійно підвищують свій професійний рівень. На станції завжди доступний спеціалізований інструмент та обладнання, включаючи електронний діагностичний комплекс. Фахівці знають всі особливості Вашого автомобіля та конкретно цієї моделі, тому техобслуговування в СТО Каштан є гарантією того, що всі операції з діагностики та ремонту автомобіля будуть проведені якісно та точно.

Основні роботи, які виконуємо:

Фахівці СТО Каштан використовують тільки якісні оригінальні та ліцензійні запчастини та аксесуари.

СТО Дніпро

СТО Дніпро

Ми завжди готові обслужити авто таких марок: Мазда, Лексус, Кіа, Хюндай, Тойота та Мітсубіші. Але дуже часто до нас приїжджають автомобілі інших марок. Це можливо і залежить від несправності чи потрібної послуги.
Тому ми ремонтуємо та проводимо ТО для будь-яких інших марок авто за найнижчими цінами, якісно та швидко!

Публікації
З нами можна зв'язатися

Оберіть зручний спосіб для зв'язку

 
Замовити
дзвінок