Новий завод Mazda у США

Масивний кросовер Mazda CX-50, створений для Америки на новому заводі в Алабамі, надійде в автосалони на початку 2022 року.

У Mazda з'явився новий «гордість» у США - завод у Хантсвіллі, штат Алабама, на якому в січні розпочнеться виробництво американського кросовера CX-50, повідомив генеральний директор Mazda North America Джефф Гайтон.

завод Mazda в США запчастини

Після припинення виробництва в США майже десять років тому в рамках розриву співпраці Mazda з Ford Motor Co., японський автовиробник сподівається використати своє нове спільне підприємство з Toyota. За словами Гайтона, велика фабрика у США демонструє сталість на цьому ринку.

«Виробництво в США та база в Алабамі дають вам зрозуміти, що тут є щось істотне в компанії», - сказав Гайтона минулого тижня. Ми хочемо роз'яснити людям, що CX-50 розроблений насамперед для Північної Америки, і у нас працює багато людей.

Завод в Алабамі дасть Mazda 150 000 одиниць потужності для зростання на американському ринку за допомогою більшого кросовера, який доповнить існуючий CX-5, автомобіль автовиробника, що найбільше продається в США і в усьому світі. До речі, запчастини для Mazda CX-5 буде легко знайти в будь-якій країні світу, у тому числі і в Україні.

Гайтон розвіяв припущення, що CX-50, що має міцніший вигляд, може замінити CX-5 через кілька років. Схожа ситуація сталася, коли Mazda представила малолітражний CX-30 на початку 2020 року, а Mazda зняла з виробництва менший CX-3 рік.

«CX-5 залишиться», - сказав Гайтон. «CX-3 був занадто малим для США. Я не збираюся замінити CX-5 на CX-50. Я дуже хочу отримати більше з цього 3-мільйонного сегменту, - сказав Гайтон, маючи на увазі ринок невеликих кросоверів, де CX-30, CX-5 і CX-50 конкурують з жорсткими суперниками.

Електромобілі мазда

За оцінкою Mazda, CX-5 – це більш міський та вишуканий варіант, а CX-50 – для активного способу життя на природі. CX-50 також стане першим гібридом Mazda на ринку США, хоча автовиробник ще не повідомив жодних подробиць про електрифіковану версію або можливу дату її запуску. Бензин CX-50 надійде в автосалони на початку наступного року.

Гайтон сказав, що підхід Mazda до електрифікації полягає в тому, що електрична мережа США має бути модернізованою для масового впровадження електромобілів. Він додав, що в деяких випадках гібриди, що підключаються, мають сенс, тому що вони дозволяють водіям здійснювати короткі поїздки від батареї, маючи бензиновий двигун для більш тривалих поїздок.

Джерело: https://news.infocar.ua/mazda_zapustila_novyy_zavod_v_ssha_147151.html

Запчастини мазда

Звертаємо Вашу увагу на те, що у нашому Інтернет-магазині запчастин ви зможете знайти запчастини для мазди або замовити потрібну запчастину у нас за адекватною вартістю. Також ми продаємо і привозимо на замовлення запчастини до багатьох інших автомобілів, заходьте до нас у каталог запчастин та шукайте за VIN кодом потрібні запчастини.

Публікації
З нами можна зв'язатися

Оберіть зручний спосіб для зв'язку

 
Замовити
дзвінок