Mazda готує конкурента Tesla Model 3

запчастини Mazda Мережею ширяться шпигунські зображення, на яких, як повідомляється, зображено прототип серійного електромобіля, який буде конкурувати з Tesla Model 3. Прототип було помічено під час тестувань й він схожий на автомобіль бренду Changan - партнера Mazda в Китаї. Скоріш за все, автомобіль дійсно буде представлено лише на китайському ринку.

Фотографія, як стверджується, другого в історії серійного електромобіля від японського автомобільного гіганта Мазда – конкурента Tesla Model 3 – була опублікована в мережі після того, як його помітили під час тестування за кордоном.

Однак – якщо авто таке, як на зображенні – це виглядає не більше, ніж переробка електричного седана, що продається компанією Changan, партнером спільного підприємства Mazda в Китаї.

Як наслідок, існує велика ймовірність того, що він ніколи не буде проданий за межами Китаю – і продовжуватиме залишати австралійських шанувальників старіючого 12-річного седана середнього розміру мазда 6 в очікуванні справжнього наступника.

Раніше цього року китайські ЗМІ повідомляли, що Mazda разом із Changan розробляє дві нові моделі під кодовими назвами J90A та J90K, які мають бути представлені цього року та 2025 року відповідно.

Дві моделі Changan повинні пропонувати вибір повністю електричних і гібридних двигунів із подовженням запасу ходу – і використовувати гібридну архітектуру «EPA1» і електричні автомобілі, що використовуються в седані Changan Deepal SL03 і позашляховику S7.

Очікувалося, що Mazda використовуватиме технологію та основи Changan, але створюватиме власний кузов відповідно до решти своєї лінійки, щоб максимально використовувати свої деталі кузова, автозапчастини та аксессуари.

Проте шпигунське фото, на якому, здається, зображено закамуфльований Deepal SL03 із задніми ліхтарями у стилі Mazda, вказує на те, що наступний електромобіль компанії буде не більшим, ніж переробкою.

Через низьку роздільну здатність фотографії та рівень камуфляжу важко визначити, чи є відмінності між Mazda та Deepal, але форма автомобіля, а також бічні вікна, під маскуванням – виглядають ідентично.

У той же час, коли партнерство Changan було підтверджено китайським ЗМІ, японський виробник автомобілів створив торгові марки «EZ-6» і «EZ-60» у Китаї, які підійдуть для електричних седанів і позашляховиків, а також «6e» в Європі.

Незрозуміло, чи китайський електричний седан мазда коли-небудь буде продаватися за межами ринку, де він був розроблений і виготовлений.

Mazda електромобіль конкурент Tesla Model 3 запчастини

Повідомляється, що Changan Mazda планує експортувати свої автомобілі на закордонні ринки – з метою створення 550 000 автомобілів на рік у Китаї, багато з яких призначені для міжнародних ринків – але незрозуміло, чи чекатимуть майбутні моделі з більшою специфікою наступні моделі Mazda.

Згідно з презентацією, наданою китайським ЗМІ, слідом за Mazda J90A та J90K мають вийти ще два автомобілі спільного підприємства Changan-Mazda, які називаються лише «NEV CAR» та «NEV SUV».

NEV - це скорочення від new-energy vehicle, китайський термін автомобільної промисловості для гібридів і електромобілів.

Керівництво Mazda в США, де автомобілі китайського виробництва зустрічаються рідко, раніше підтвердило, що наступний електромобіль компанії для Північної Америки має вийти у 2025 році, на якому буде нанесений значок із поточної лінійки.

Навряд чи він базуватиметься на автомобілях Deepal SL03 і SL7, враховуючи, що Mazda 6 вийшла з продажу в США в 2022 році, а імпортовані китайські автомобілі в США обкладаються високими митами.

Місцеві ЗМІ повідомляють, що новий електромобіль буде позашляховиком, можливо, подібним за розміром до CX-5.

Бренд Deepal компанії Changan планує розширити свою діяльність в Австралії з автомобілями з правим кермом – починаючи з G318, гібридного позашляховика, призначеного для Toyota Prado – але незрозуміло, чи будуть експортуватися седани SL03 і позашляховики S7.

Для живлення електричного Deepal SL03 використовується батарея ємністю 58,9 кВт-год або 66,8 кВт-год, яка забезпечує 530 км і 610 км заявленого запасу ходу відповідно, на основі поблажливих китайських випробувань CLTC.

Він передає енергію до електродвигунів із заднім розташуванням 160 кВт/320 Нм або 190 кВт/320 Нм для розгону 0-100 км/год за 6,9 і 6,2 секунди відповідно.

Тим часом версія з подовженим запасом ходу поєднує в собі 1,5-літровий бензиновий двигун з батареями ємністю 19 кВт-год або 28,4 кВт-год і електродвигуни 175 кВт/320 Нм або 160 кВт/320 Нм, що приводять в дію задні колеса.

Стверджується, що версія з меншою батареєю здатна проїхати 135 км лише на електриці та 1140 км у гібридному режимі, а модель з великою батареєю збільшує обидві цифри до 200 км і 1200 км відповідно.

SL03 має розміри 4820 мм у довжину, 1890 мм у ширину та 1480 мм у висоту з колісною базою 2900 мм – бампер до бампера на 45 мм коротший, ніж поточна Mazda 6, але на 50 мм ширший, на 30 мм вищий і на 70 мм довший між колесами.

Сьогоднішній бензиновій мазді 6 вже 12 років, тому вона була виключена з китайського ринку минулого року.

А звіти в Японії все ще стверджують, що Mazda відновила роботу над наступником, який базується на тій самій задньопривідній платформі, що й позашляховик CX-60, з шестициліндровими двигунами та гібридною силовою установкою, але це ще не зроблено, а є у процессі створення, а коли завершитися створення такої моделі - буде підтверджено керівниками та презентовано на спеціалізованій виставці.

Перший серійний електромобіль Mazda, невеликий позашляховик MX-30, вилучили з автосалонів Австралії минулого року.

Це не спеціальний електромобіль, оскільки він має спільну основу з бензиновою версією з м’яким гібридом і більш традиційним CX-30.

Звертаємо вашу увагу на те, що в нашому магазині ви зможете знайти запчастини для Mazda та замовити їх, а якщо їх немає в наявності, замовимо доставку для вас зі складів-партнерів.

Також ми продаємо та привозимо під замовлення запчастини до інших марок автомобілів, шукайте за кодом запчастини та замовляйте у нашому магазині: магазин запчастин.

https://news.infocar.ua/mazda_hotue_konkurenta_tesla_model_3_167510.html
https://www.drive.com.au/news/spied-mazdas-tesla-model-3-rival/
https://auto.24tv.ua/ru/mazda_gotovit_konkurenta_tesla_model_3_n52481

Публікації
З нами можна зв'язатися

Оберіть зручний спосіб для зв'язку

 
Замовити
дзвінок