Kia анонсує платформу Beyond Vehicle Business

Kia запчастини, Beyond Vehicle BusinessЯк ми вже написали в одній із останніх новин, 8 січня 2024 р. KIA представила свою революційну стратегію Platform Beyond Vehicle (скорочено PBV) на виставці Consumer Electronics Show (CES) 2024 у Лас-Вегасі. Бізнес Kia PBV спочатку буде заснований на випуску нового модульного автомобіля, попередньо модель якого буде Kia Concept PV5.

Виклик компанії робототехніки, повітряної мобільності (AAM), автономного водіння та комфорту в салоні

Це бачення орієнтувалося на новітні технології, метою якого є революційне в промисловості мобільності автомобіля PBV, одночасно допрацьовуючи можливості робототехніки, повітряної мобільності (AAM) та автономного водіння.

Поєднання простого, але надійного зовнішнього вигляду та виразної графіки органічно поєднує чотири моделі Concept PV5, незважаючи на їх різний характер. У кожному автомобілі великі двері відчиняються, відкриваючи винятково зручний проріз без опор, що забезпечує легкий вхід та вихід. Усередині розширена колісна база та електрична платформа забезпечують широкий і рівний відкритий простір, що надає можливості для зберігання та використання.

кіа автозапчастини оптом Platform Beyond Vehicle від КІА
КІА аксесуари купити
Platform Beyond Vehicle від КІА запчастини та аксесуари

Натхнення стає реальністю

Kia планує створити екосистему, яка сприятиме взаємодії між PBV. Завдяки великій модульності, включаючи можливість спільного використання функцій між усіма автомобілями, Kia сподівається, що її PBV підвищать універсальність, відкривши можливості задоволення потреб як підприємств, так і приватних осіб.

Відповідно до першого етапу Kia планує в майбутньому зробити доступними різні версії PV5, включаючи базовий, фургон, високий дах та шасі з кабіною. У майбутньому Kia також планує представити модель Robotaxi, розроблену спільно з Motional (спільним підприємством HMG та Aptiv), метою якої є надання пасажирам автономного революційного досвіду виклику таксі.

На другому етапі симбіоз екосистеми PBV буде доповнений двома іншими моделями, «PV7» та «PV1», в яких використовуються системи шаф та рам для покращення взаємодії та зв'язку між транспортними засобами на основі модульної концепції.

PV7 — найбільший продукт у лінійці PBV, що має великий внутрішній простір, вражаючий запас ходу і розширені функціональні можливості.

PV1 — Найменший продукт у лінійці, PV1 призначений для маневрених логістичних перевезень на короткі відстані та використовує модулі приводу для мінімізації радіусу повороту навіть у вузьких просторах.

Модульність PBV — інтегрована система направляючих на стелі, підлозі та бічних панелях автомобіля, а також зовні дозволяє адаптувати автомобіль до індивідуальних потреб клієнта. Ця система призначена для забезпечення безперешкодного переміщення товарів та предметів між транспортними засобами з використанням шаф та рам. «Рельси» всередині цієї екосистеми спрощують переміщення предметів між транспортними засобами, а модульна конструкція «плиток» та функціональних аксесуарів, таких як динаміки та полиці, забезпечує безмежну гнучкість для широкого спектру сценаріїв.

«Kia PBV відкриє нову еру зручних рішень для повсякденного бізнесу та способу життя. Ми сподіваємося зробити життя наших клієнтів простішим і кращим, незалежно від того, чи знаходяться вони на місці чи в русі, пропонуючи виняткову гнучкість та індивідуалізацію за рахунок радикальної модульності», — сказав Карім Хабіб, виконавчий віце-президент та керівник підрозділу Kia Global Design.

Щоб повністю скористатися можливостями, наданими PBV, Kia планує запустити спеціальну бізнес-систему, що охоплює різні аспекти процесу, від лінійки продуктів до інтеграції програмних рішень та глобального партнерства.

Описана лінійка продуктів буде доповнена впровадженням процесу розробки, заснованого на участі клієнтів, з використанням відгуків та відгуків клієнтів для створення більш індивідуальних рішень для конкретних завдань.

Kia робить значні кроки для задоволення різноманітних вимог клієнтів, будуючи завод EVO, що спеціалізується на PBV, в Autoland Hwaseong, Корея. На цьому заводі буде реалізовано гібридний підхід до виробництва, що поєднує конвеєрний та клітинний методи. Завдяки співпраці з глобальними партнерами з переобладнання Kia зможе пропонувати моделі переобладнання для різних модельних рядів PBV, які відповідають різним перевагам клієнтів. Завод планується ввести в експлуатацію у 2025 році, а його річна потужність становитиме 150 000 одиниць.

Рішення бренду для бортової інформаційно-розважальної системи (IVI), систем управління автопарком (FMS) та зарядки спрямовані на використання даних програмного забезпечення транспортних засобів та технологій штучного інтелекту для подальшого впровадження орієнтованих на клієнта рішень, пропозицій щодо профілактичного технічного обслуговування для скорочення часу простою та програм заряджання. адаптований до операційного середовища бізнесу клієнта.

Рішення Kia PBV IVI покликане покращити повсякденне життя за рахунок розпізнавання уподобань користувача в режимі реального часу та надання відповідних контекстних даних. Очікується, що він запропонує доступ до Kia PBV App Market та сторонніх програм, що дозволить клієнтам отримувати інформацію та розважальний контент на ходу. Підключаючись до спеціалізованих бізнес-додатків, які раніше були доступні тільки на мобільних пристроях, компанія прагне підвищити зручність обслуговування та надійність інформації, забезпечуючи цілісний досвід користувача в різних форм-факторах обладнання.

Рішення з управління автопарком для Kia PBV буде розроблено таким чином, щоб клієнти могли ефективно контролювати кілька транспортних засобів, надаючи інформацію про продаж, запаси та постачання, що принесе користь підприємствам мобільності та логістики. Функції можуть включати моніторинг запасів, контроль температури та інтелектуальне планування маршрутів підвищення ефективності. Рішення призначене для оптимізації керування автопарком за допомогою даних у реальному часі та інтеграції штучного інтелекту для профілактичного обслуговування та оптимальної експлуатаційної ефективності.

Рішення для заряджання електромобілів Kia буде розроблено для оптимізації графіків заряджання з урахуванням рівнів заряду акумулятора, маршрутів, графіків та перерв. Крім того, Kia прагне надати комплексне енергетичне рішення, використовуючи передову інфраструктуру заряджання, що дозволяє використовувати акумулятори високої щільності для живлення мобільних пристроїв та аварійного обладнання. Зрештою, це стане можливим завдяки таким інноваціям, як технологія Vehicle-to-Everything (V2X).

Очікується, що інтеграція IVI, FMS та систем зарядки здійснюватиметься за допомогою уніфікованого програмного забезпечення, що дозволить реалізувати пакетні рішення, що адаптуються до різних бізнес-середовищ. Kia встановила партнерські відносини з такими компаніями, як Uber, Coupang, CJ Logistics, Kakao Mobility та Dubai Taxi Corporation для подальшого вдосконалення своєї бізнес-системи, орієнтованої на PBV.

«Бізнес Kia PBV — це вершина нашого клієнтоорієнтованого бізнес-підходу. З метою розробки PBV та рішень, адаптованих до їхнього бізнес-середовища, ми впевнені, що ці міцні партнерські відносини стануть рушійною силою на шляху до того, щоб стати постачальником стійких мобільних рішень, — сказав П'єр-Мартен Бос, віце-президент та директор PBV.

Майбутні ділові та партнерські партнерства можуть допомогти посилити інтеграцію робототехніки, AAM та автономного водіння для підтримки мобільного рішення PBV у розумному місті.

Робототехніка. Kia використовує робототехніку, в тому числі роботів Stretch та Spot від Boston Dynamics, для підвищення автоматизації логістики та цілодобового контролю якості на своїх «розумних» заводах. Ці зусилля спрямовані на розкриття нових можливостей для бізнесу через співпрацю та стимулювання інновацій.

AAM — Kia співпрацює з Supernal, дочірньою компанією Hyundai Motor Group, щоб прискорити розвиток «розумних» міст шляхом впровадження мультимодальних послуг та створення центрів мобільності на основі передової повітряної мобільності.

Автономне водіння. Разом з Motional Hyundai Motor Group планує вийти за рамки технології персонального автономного водіння та перейти на бізнес-фазу. В даний час розробляються плани розробки програмного забезпечення PV5 Robotaxi. Метою цієї співпраці є об'єднання конкурентних переваг Kia з передовою технологією автономного водіння 4-го рівня від Motional для розширення можливостей глобального бізнесу.

Таким чином, можливості програмного забезпечення Hyundai Motor Group виходять за рамки транспортних засобів і поширюються на різні області мобільності, такі як робототехніка, літаки та автономне водіння, прагнучи забезпечити експлуатацію, контроль та керування, сприяючи епосі гіперзв'язку між людьми та речами.

забезпечення Platform Beyond Vehicle від КІА
можливості Platform Beyond Vehicle від КІА
управління та комфорт з Platform Beyond Vehicle від КІА

Моделі Kia PBV готові змінити спосіб життя

Моделі Kia PBV можуть змінити спосіб життя клієнтів. Дизайн, що розширює межі, може призвести до створення нових інтер'єрів транспортних засобів і зрештою поширитися як на мобільні, так і на стаціонарні приміщення, покращуючи повсякденне життя, роботу та відпочинок.

З моменту перезапуску бренду в 2021 році Kia приступила до ефективної адаптації до ринку, що швидко змінюється, за допомогою своєї стратегії Plan S. Завдяки відзначеним нагородами моделям, включаючи EV6 і EV9, які допомогли компанії успішно утвердитися як лідер у розробці та виробництві електромобілів, Kia прагне зміцнити свої позиції як провідний постачальник екологічно чистих мобільних рішень за допомогою запуску наступних автомобілів. такі як EV3 та EV4. Прагнучи до реалізації свого бачення та задоволення різноманітних потреб клієнтів, перезапуск бренду Kia додатково привів до переходу до сталої системи управління, орієнтованої на клієнта.

нові авто кіа з Platform Beyond Vehicle від КІА
концепція стратегії Platform Beyond Vehicle від КІА
зручно та затишно з новинками від Platform Beyond Vehicle від КІА
Провідний виробник екологічно чистих мобільних рішень

Присутність Kia на виставці CES 2024 знаменує повернення на провідну в галузі виставку споживчої електроніки після п'ятирічної відсутності.

На заході бренд презентуватиме дві виставки. Виставка Kia PBV, розташована в Західному залі LVCC, присвячена темі «Місце натхнення». Виставка демонструє різноманітні способи, за допомогою яких PBV можуть надихати та формувати життя людей, демонструючи різні способи життя та враження, а також представляє п'ять концептуальних автомобілів PBV.

Чотири області експозиції є візуальними зображеннями парку, міста, будинки і фабрики, пофарбовані в чотири візуально відмітні кольори. Водночас дисплеї підкреслюють численні можливості застосування та переваги технології Kia PBV, а також демонструють цінності бренду Kia та філософію дизайну «Об'єднання протилежностей».

Звертаємо вашу увагу на те, що в нашому магазині ви зможете знайти запчастини для KIA і замовити їх, а якщо їх немає в наявності, замовимо доставку для вас зі складів-партнерів.

Також ми продаємо та привозимо під замовлення запчастини до інших марок автомобілів, шукайте за кодом запчастини та замовляйте у нашому магазині: магазин запчастин.

Джерело 1: https://news.infocar.ua/kia_predstavyla_liniyku_elektrychnykh_furhoniv_zi_zminnymy_kuzovamy_165343.html
Джерело 2: https://autogeek.com.ua/kia-predstavyla-linijku-elektrychnyh-furgoniv-zi-zminnymy-kuzovamy/
Джерело 3: https://www.kiamedia.com/us/en/media/pressreleases/21668/kia-announces-platform-beyond-vehicle-business-at-ces-2024-to-go-beyond-mobility
Джерело 4: https://www.kiamedia.com/us/en/media/pressreleases/21668/gallery

Публікації
З нами можна зв'язатися

Оберіть зручний спосіб для зв'язку

 
Замовити
дзвінок