Hyundai показав кросовер Kona Electric

Hyundai показав кросовер Kona Electric 2024 модельного року Компанія Хюнде представила електричний кросовер Kona Electric для американського ринку. Він відрізняється більш аеродинамічною зовнішністю з чистими формами та витонченою світлодіодною оптикою. Ще й для показу обрали жовтий колір - це фантастік!

У цього електромобіля скульптурні колісні арки, як у Ioniq 5, активна решітка у передньому бампері, яка покращує охолодження, і коефіцієнт лобового опору 0,27. Хенде Кона додав у розмірах у порівнянні з попередником і тепер досягає у довжину 4356 мм (+150 мм), ширину - 1826 мм (+25 мм) та у висоту - 1580 мм. Об'єм багажника становить 722 літри.

Показ Кона Електрік 2024-го модельного року у штатах

Hyundai Kona Electric купити запчастини в Україні
запчастини до кросоверу Hyundai Kona Electric
Хюнде кона електрік купити запчастини в Україні
запчастини до кросоверу Hyundai Kona Electric

В оснащення салону включили величезний екран, який поєднує цифрову приладову панель і мультимедійну систему. Також з'явилося фонове підсвічування та покращені матеріали в обробці кабіни.

Оновлений конкурент Chevrolet Bolt EV має батарею на 64,8 кВтг, що забезпечує запас ходу до 419 км. Кросовер Hyundai Kona Electric стандартно поставляється з одним електродвигуном потужністю 133 або 201 к.с. У продаж на ринку США оновлений Kona Electric надійде наприкінці цього року. Вартість моделі починається від 33 500 доларів без урахування податків та зборів.

Звертаємо вашу увагу на те, що в нашому магазині ви зможете знайти запчастини для Hyundai та замовити їх, а якщо їх немає в наявності, замовимо доставку для вас зі складів-партнерів.

Також ми продаємо та привозимо під замовлення запчастини до інших марок автомобілів, шукайте за кодом запчастини та замовляйте у нашому магазині: магазин запчастин.

Джерело: https://news.infocar.ua/kompaniya_hyundai_predstavyla_krosover_kona_electric_2024-ho_modelnoho_roku_162216.html

Публікації
З нами можна зв'язатися

Оберіть зручний спосіб для зв'язку

 
Замовити
дзвінок